Skoncentruj Się Na Rdzeniu I Osiągnij Swój Własny Sukces Ding Junhui Startuje W Snookerze China Open, Pokazując Styl Dojrzałego Dżentelmena

Snooker China Open 2017 jest ostry, a wyniki światowego ambasadora marki ZENITH, Ding Junhui, przyciągnęły wiele uwagi. Dwanaście lat temu młody Ding Junhui wygrał Chinese Open jednym zamachem i rozpoczął swoją legendarną podróż jako przywódca chińskiego ruchu snookera. Teraz ma powrócić do chwały lat trzydziestych, skupiając się i Bardziej dojrzała mentalność staje się coraz bardziej odważna, pokazując bardziej atrakcyjny dojrzały dojrzały styl.

Ambasador Zenith Ding Junhui

Po 17-letniej karierze Ding Junhui zawsze był niezwykle entuzjastyczny i oddany ruchowi snookera, kierując się własną wiarą w snookera. Spędza swoje 30. urodziny podczas Chinese Open, mówiąc: „Dziś nadal głęboko kocham Snookera i będę dążył do bardziej wyrafinowanego zrozumienia szczegółów i potraktował grę z bardziej dojrzałą postawą”. Od ponad 150 lat

Historyczni zegarmistrzowie, marka Zenith zawsze stosowali się do idei doskonałości, koncentrując się na produkcji, badaniach i rozwoju ruchów i stale przekraczając granicę dokładności pomiaru czasu dzięki rewolucyjnemu duchowi innowacji mechanicznych, tworząc kamień milowy w branży zegarmistrzowskiej. Jego kultowy flagowy chronograf El Primero z 1969 r. Wyjaśnia ruch tego mechanizmu przez okno dial, a doskonały kunszt jest na pierwszy rzut oka wyraźny, dzięki czemu jest to klasyczny zegarek, który naprawdę ucieleśnia esencję marki. Samozwijający się mechanizm El Primero 4061 mierzy czas do 1/10 sekundy. Elegancka srebrna tarcza z tarczą przeciwsłoneczną i dwukolorowe okrążenie chronografu są połączone z klasycznym brzmieniem chronografu El Primero, który jest subtelny i elegancki.

Flagowy chronograf El Primero z 1969 roku

W tym samym czasie Ding Junhui ma na sobie zegarek ze stali nierdzewnej ELITE Elite Series 6150 o północno-niebieskiej tarczy, tym razem w snookerze China Open. Zegarek wyposażony jest w mechanizm samozwijający się El Primero 4069 z częstotliwością 36 000 wibracji na godzinę. Nowa ultracienka obudowa ze stali nierdzewnej w kształcie kamyka o średnicy 42 mm ma proste i proste linie, a smukłe, fasetowane wskazówki dodają elegancji Dojrzały temperament. Wyposażony w gumowany niebieski skórzany pasek ze skóry aligatora i wygodne trzykrotne zapięcie, rozprowadza również styl powściągliwego dżentelmena na nadgarstku i idealnie pasuje do Ding Junhui.

Ding Junhui nosi zegarek Zenith na bilard China Open

Zegarek Elite Elite Series 6150 Midnight Blue Dial ze stali nierdzewnej

Skoncentruj się na sercu i osiągnij siebie. Entuzjazm Ding Junhui do ciągłego rozwoju i koncentracji ruchu snookera jest jak konsekwentny duch zegarmistrzowski Zenith. Współpraca między nimi będzie nadal tworzyć więcej legend, kontynuując tradycję.