Pozostaw Popularne Kolory Klasyczne Kolory Mogą Odtwarzać Więcej Nowych Wzorów

Marsz w mgnieniu oka. Południe już wypełniło ogród, a Północ wciąż jest trochę smutna. Mroźna zima przemija. Wiosna i lato to czas, aby obudzić witalność naszego ciała. W tej chwili kolor jest bez wątpienia najlepszym sposobem na wyrażenie siebie. Siła koloru jest poza naszą wyobraźnią. Subtelne połączenie kolorów przynosi nam Różne style osobiste: słońce, pewność siebie, miękkość, elegancja, szyk, przebranie …
   Już pod koniec ubiegłego roku autorytatywny instytut badań kolorów Pantone opublikował reprezentatywny kolor światła ultrafioletowego 2018, a we wrześniu ubiegłego roku podczas London Fashion Week i New York Fashion Week pokazał również kolory modne na wiosnę i lato 2018. Niektóre ślady trawy, takie jak skowronek żółty, różowa lawenda, czerwony pomidor pomidorowy, światło ultrafioletowe i tak dalej. Większość z tych kolorów ma stosunkowo silne wrażenia wizualne, takie jak ciepło i witalność czerwonego pomidora wiśniowego, powściągliwy i łagodny burgund oraz wyczuwalne przez młodą dziewczynę różową lawendę.

   Te kolory mają tylko kilka kolorów, które są łatwe do zarządzania, a większość kolorów nie ma umiejętności głębokiego łączenia, ale mogą być źle zrozumiane przez kolory. Jednak wśród wszystkich tych kolorów są też takie, które każdy może łatwo zaakceptować. Jest to klasyczny kolor. Często uważamy, że klasyczny kolor to tylko czarno-biały i szary. Jednak w świecie kolorów nieco inny będzie tworzyć zupełnie inny. Uczucie Pantone oferuje klasyczną serię kolorów na wiosnę i lato 2018. Nawet jeśli nie jesteś mistrzem kolorów i nie jesteś dobry w zdobywaniu popularnych kolorów, nadal możesz stworzyć prosty, ale osobisty temperament, opierając się tylko na tych klasycznych kolorach.

Sailor Blue

 
   Niebieski jest popularny od dawna, a Sailor Blue jest jednym z głębszych. Wprowadzenie podane przez Pantone brzmi: „Ciemnoniebieski jak Sailor Blue stabilizuje serię kolorów wiosną i latem 2018”. Niebieski jest oczywiście spokojnym kolorem w ciemnych kolorach. Jeśli czarny jest zbyt matowy, wtedy niebieski jest oczywiście bardzo dobrym tonikiem, który ma stabilne odczucie i jest stosunkowo łatwy. Sailor blue może być użyty jako podstawowy kolor sukienki, a także może być przeplatany jasnym systemem kolorów, który odgrywa bardzo dobrą rolę neutralizującą.

   Oprócz ubrań, zegarek ma oczywiście również oczywiste kolory. Oczywiście niebieski ma w zegarku wiele różnych osiągów, takich jak błękit nieba, błękit morza, błękit nieba i tak dalej. Dodanie odrobiny niebieskiego do wielu ozdób na nadgarstku może naturalnie zwiększyć twoją stabilność, ale nie powinieneś używać zbyt dużej siły. Kiedy twoje ubranie ma duży obszar ciemności, będzie ciemno. Oczywiście, ponieważ Kolor podstawowy, oczywiście nie boi się ciemnych kolorów.
Mgła portowa

Szara rozrywka, zaawansowana i intelektualna

   Szary jest naturalnie wiecznie zielony w klasycznym kolorze. Ten pozornie chaotyczny kolor znajduje się pomiędzy czernią a bielą, ale tak naprawdę zawiera bogatą energię, którą można wykorzystać jako kolor podstawowy i główny. Oczywiście jest niezwykle mocny. W zestawie, dzięki czemu można go łatwo układać w stosy z ogromną liczbą kolorów. Harbour Misty Grey to szary odcień umieszczony pośrodku, a Pantone przedstawia go jako „Mist of the Harbour Misty to gołębi szary ton, konsolidujący serię kolorów na wiosnę i lato 2018 r.”. Z niebieskim podkładem mglisty popiół portowy może trochę podskoczyć.

Jaeger-LeCoultre Szara tarcza z fazą księżyca

   W świecie zegarków szary zawsze reprezentował wysoką jakość, w rzeczywistości szarych zegarków nie ma wiele, szczególnie ten rodzaj odcienia szarości w średnim odcieniu, ale w przypadku zegarków wydaje się nieco skaczący. Dlatego szare zegarki są w większości stabilne. Jednak kolor szary nie jest niekontrolowanym kolorem, o ile unikasz zbyt wspaniałych parkietów lub kolorów oraz zwięzłych i schludnych jak ogólny styl, na pewno będziesz zaskoczony.
Ciepły piasek

 
   W klasycznym kolorze jest bardzo uroczy kolor, jest stabilny, ale może też wyglądać bardzo wysoko. Nie zbiera ludzi, nie zabija mężczyzn i kobiet, a nawet niezależnie od wieku, jest to system koloru piasku, który Pantone nadaje wiosną i latem 2018 roku. Wśród klasycznych kolorów ciepły kolor piasku jest dokładnie taki, jaki jest, nieco ciepły i miękki. „Ciepły kolor piasku jest kojącym neutralnym kolorem, który łączy pory roku bez wysiłku”. Tak, łączy pory roku bez wysiłku i uwalnia energię.

   W porównaniu z pierwszymi dwoma klasycznymi kolorami, ciepłe, piaszczyste zegarki są stosunkowo rzadkie, szczególnie gdy są używane w tarczy, i oczywiście w pasku, jest bardziej powszechne. Chociaż ciepły zegarek z piasku jest bardzo charakterystyczny pod względem kolorów, nie jest trudny do kontrolowania, ponieważ jest ciepły i neutralny, więc kobiety będą względnie łatwe do kontrolowania. Jednak zawsze są wyjątki, czasem mężczyźni to kontrolują, a także przyciągają wzrok.
Białe mleko kokosowe

 
   Biały zawsze był klasykiem w klasyce. Jeśli na świecie są tylko dwa kolory, to jest czarno-biały. Czarno-biały jest jak początek wszystkich kolorów. Biel mleka kokosowego jest odcieniem zbliżonym do białawego w kolorze białym. Nie jest tak półprzezroczysta jak biała. , Ale także wystarczająco jasne, „białe mleko kokosowe reprezentuje klasyczną biel głównego nurtu w sezonie wiosenno-letnim 2018”. Oczywiście rozsądnie jest używać białego mleka kokosowego zamiast czystej bieli, aby zmiękczyć zbyt ostry biały kolor i naturalnie będzie on bardziej uprzywilejowany.

Zegarek Chanel J12
   Oczywiście, jako substytut białej bieli, białko mleka kokosowego jest naturalnie bardziej kompatybilne, proste, miękkie i łatwe do dopasowania. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą z łatwością zacząć, w rzeczywistości niewiele różni się od białego. Z tej perspektywy biały zegarek jest oczywiście najbardziej idealnym wyborem. Wiosną i latem, w bogatym kolorze, akcent bieli jest na czas zdobiony, a zbyt rzucające się w oczy kolory są wyblakłe, ale biała elegancja jest podkreślona.
Podsumowanie: Kolor przyniesie ludziom nieograniczoną wyobraźnię i ukształtuje niepowtarzalny temperament każdej osoby. Wśród wielu kolorów klasyczny kolor jest oczywiście doskonałym wyborem dla leniwych wczesną wiosną. Nie martw się kłopotliwym dopasowaniem, podobnie jak zegarek.