Poetyczne Komplikacje Van Cleef & Arpels Poetic Complications ™ Rajski Zegarek Dla Ptaków

Na Międzynarodowej Wystawie Haute Horlogerie w Genewie w 2015 r. Van Cleef & amp; Arpels wspiął się na szczyt rzemiosła zegarmistrzowskiego, ponownie ukazując klasykę rodziny. Ten rajski zegarek komplikacyjny Poetic Complications ™ podkreśla wyjątkowość marki.

   Koperta z białego złota o średnicy 38 mm wyłożona jest wspaniałą ramką z okrągłymi diamentami i jest wyposażona w 24-godzinny mechanizm mechaniczny, który w pełni pokazuje dumną na całym świecie technologię zegarmistrzowską i kunszt. Samoczynny ruch mechaniczny dokładnie planuje trajektorię biegu 24 godziny na dobę.

Górna część korony przekładni jest ozdobiona brylantem

Niebieski pasek ma ten sam kolor co tarcza, a platynowa klamra jest ozdobiona drobnymi diamentami

Boczna obudowa jest wygrawerowana w języku angielskim po angielsku Van Cleef & Arpels, a twarz wycięta w ramce jest ozdobiona drobnym diamentem

   Rzemiosło starannie wykonało kwadratowy krajobraz na tarczy, a inkrustowana i filigranowa emalia nakreśliła piękne krajobrazy jeziora i gór. Filigranowa emaliowana tarcza na tarczy powoli porusza się w dowolnym momencie i cicho pojawiła się urocza sceneria w świetle gwiazd słońca, wywierając odurzającą magię. Piękna postać ptasiego raju zatrzymała się na kwiatku rajskiego ptaka, jasne pióra poruszały płatkami, lśniąc krystalicznie czystym diamentowym światłem. Noc opadała, kwiaty były zanurzone w nocy, a jasny księżyc wzniósł się na początku jasnego księżyca, pokropionego wysoką czystością. Melodia na przemian ze słońcem i księżycem rozjaśnia rajskiego ptaka i jest upojona poetyckim pięknem gwiazd. Filigranowy emaliowany gramofon rejestruje upływ czasu i interpretuje cudowną historię dnia codziennego i przesunięcia gwiazd w rytmie 24 godzin na dobę.

   Wyposażony w 24-godzinny samoczynny ruch mechaniczny trajektoria ruchu jest starannie planowana na 24 godziny na dobę Wyjątkowa technologia zegarmistrzowska liczy upływ czasu.

Obrotowa tarcza

Podsumowanie: Pięciodniowa wystawa w Genewie Haute Horlogerie przedstawia nam wyjątkową ucztę wizualną i czekamy na grupę reporterów przed Watch House, która przyniesie nam więcej Cudowna treść.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij funkcję oglądania telewizji w Genewie oglądać transmisję na żywo: