Nowa Definicja Czasu 2018 Baselworld Amy Long Summary

Wysokie zapotrzebowanie na szwajcarskie umiejętności zegarmistrzowskie i dążenie do estetyki współczesnej sztuki są nieodłączną motywacją do ciągłej innowacji szwajcarskich zegarków Amy Long. W 2018 roku marka realizująca misję szwajcarskiego kunsztu zegarków i dogłębny wgląd w piękne rzeczy, stworzyła odświeżające arcydzieło zegarków na rękę, więcej miejscowych detali, żywsze elementy kolorystyczne i klasyczną estetykę zegarków Połączone W szczególności nowo wprowadzony kwadratowy model Right Right przełamuje nieodłączny tradycyjny design zegarków i interpretuje nieskończoną kreatywność marki w zegarkach. Rzućmy okiem:

Zegarek damski Amy Long Jingya Mr. Right

   Wytrwałość w pogoni za pięknem i wnikanie w tworzenie zegarków to niezachwiany nacisk i propozycja słynnej szwajcarskiej marki Amy Long. W przeddzień Baselworld 2018 Amyron wprowadził nowy damski zegarek Mr. Right Mr. Right dla kobiet z nowej ery, które są pewne siebie, wykwintne, a jednocześnie miękkie, z kwadratową tarczą, aby wyjaśnić elegancki i pewny urok nowych kobiet. , Nie możemy się doczekać, aby zostać „prawdziwym cesarzem życia”, który uwalnia uroczą chwałę na swoich nadgarstkach.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij: Emilon Challenger Ice Peak Watch

 
   Od setek lat pionierzy przygód rzucali wyzwanie najbardziej niebezpiecznym ośnieżonym górom, aby docenić polarne tajemnice i osiągnąć wewnętrzną wolność. Na lodzie i śniegu zieleń życia stoi dumnie. Szwajcarska marka zegarków Amy Long, zainspirowana naturą, wprowadziła serię Ice Cliff. Zdecydowana obudowa, szorstki kształt i odziedziczenie cech produktów Bingfeng, symbolizujące siłę i odwagę, robią głębokie wrażenie. W 2018 roku marka ponownie wstrzyknęła świeżą krew do tej klasycznej kolekcji. Podzielony jest na dwa typy: niebieski dysk i zielony dysk, który używa jasnych kolorów, aby oddać hołd odważnym w duchu nieustraszonej eksploracji.
Aby uzyskać więcej wiadomości, kliknij:

    Emilion wprowadził na rynek nową, samodzielnie opracowaną serię zegarków z dużą fazą księżyca, oddając hołd wspaniałym odkryciom mędrców z astronomicznej astrologii, czasu na Haoyue. Nowy zegarek z dużą fazą księżyca z serii Yuan jest zwięzły i elegancki, reinkarnacja w styczniu, pełna zabawy. Faza księżyca obraca się wokół środka tarczy, a wydrążony obszar w kształcie półksiężyca w połączeniu z okrągłą migawką o godzinie 6 pokazuje pełny tor biegu księżyca. Powierzchnia talerza wykonana jest z luksusowej i miękkiej białej masy perłowej, co sprawi, że powierzchnia księżyca będzie bardziej atrakcyjna. Wskaźnik liścia wierzby z wdziękiem skacze z ogonem za pomocą małej drugiej półksiężyca, co podkreśla pomysłowość Amy Long.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij: Ailes du Temps-Soleos

   Tym razem marka wprowadziła cztery modele z serii Time Wing, które są tarczami męskimi i damskimi ze złota i stali, diamentami i mężczyznami. Wszystkie tarcze są reprezentowane przez radioaktywne tarcze słoneczne. Zakreśl usta, uruchom motyw „boga słońca”. Rekordowy wzór na zewnętrznym okręgu tarczy zapewnia zbieżne efekty wizualne na rozbieżnych liniach, dzięki czemu zegarek jest bardziej promienny, spokojny i elegancki oraz w pełni interpretuje jasne światło słoneczne. Ponadto drobiazgowe przetwarzanie szczegółów sprawia, że ​​ten zegarek jest bardziej wyrafinowany, a jego elegancki kształt nadaje się również do noszenia na różne okazje.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj: Zegarki Heritier

   Tym razem Amy Long wprowadziła unikalną i skomplikowaną zaawansowaną technologię do projektu nowej emalii z serii dziedziczenia, dzięki czemu ta nowa seria dziedziczenia jest bardziej urokliwa i głęboka, co wiąże się z tradycyjną sztuką. Czarna emaliowana tarcza z prostymi i eleganckimi smukłymi łuskami do paznokci, kunszt złożony z czarnej emalii doskonale łączy się z prostą elegancją. Uszy skorupowe odziedziczonej serii są nieco skondensowane na podstawie starożytnego i eleganckiego DNA Emilion „Time Wing”. Amyron jest zaangażowany w przekazywanie reputacji tradycyjnego szwajcarskiego zegarmistrzostwa dla przyszłych pokoleń, które mają szlachetny znak dzięki tradycji zegarmistrzowskiej.

Aby uzyskać więcej wiadomości, kliknij: Powyższe informacje zostały starannie przygotowane przez pracowników przed Watch House w Bazylei Watch & Jewellery Show 2018. W przyszłości będziemy nadal oferować coraz więcej Intuicyjne raporty z wystaw, proszę zwrócić uwagę.

   Watch House Basel Zegarki i biżuteria Pokaż temat na żywo: