Mistrzowski Zegarek 2014 „zegary I Cuda” Azjatycka Wystawa Zegarków I Zegarków

Baume & Mercier traktuje kobiecość i elegancję jako temat drugiej wystawy azjatyckiej Haute Horlogerie „Zegary i cuda”. Podczas tego azjatyckiego wydarzenia zegarmistrzowskiego marka zaprezentuje nową kolekcję zegarków damskich na zlecenie. Na tegorocznej wystawie zegarków „Zegary i cuda” męskie zegarki Baume & Mercier będą również prezentować niezwykłą elegancję. Kolekcja Crichton, symbol doskonałej tradycji zegarmistrzowskiej i kunsztu Baume & Mercier, wprowadzi na rynek nowy model z okazji drugiej rocznicy kolekcji.

   Zegarki Baume & Mercier mają ponad stuletnią tradycję w zegarkach damskich. Obecnie marka z dumą wprowadza na rynek nową serię spotkań dzięki wyjątkowej innowacyjności. Ta seria odzwierciedla styl czasów, a wzornictwo inspirowane jest kolekcją zegarków marki, zarówno eleganckich, jak i nowoczesnych. Linie z tej serii są proste i eleganckie, a owalna ramka i okrągła obudowa ze stali nierdzewnej idealnie pasują do czerwonego złota, masy perłowej i diamentu. Ta seria zegarków jest wyjątkowa i elegancka, z modelami 30 mm i 34 mm, wyposażonymi w mechanizm kwarcowy lub tradycyjny szwajcarski automatyczny mechanizm mechaniczny. Zgodnie z obietnicą seria zegarków jest tak piękna i poruszająca, że ​​tworzy niewidzialną i silną więź z użytkownikiem, pamiętając poruszające momenty w życiu.

   Z ponad 185-letnią tradycją i kunsztem zegarmistrzowskim zegarek Baume & Mercier wciąż się przewyższa, wprowadzając trzy nowe męskie zegarki z serii Crichton. Jeden z tych zegarków jest wyposażony w wyjątkowo ręcznie nakręcany mechanizm mechaniczny, który zapewnia rezerwę mocy do ośmiu dni. Rozmiar tego zegarka jest szeroki, a obudowa jest wykonana z czerwonego złota. Jest ograniczony do 185 sztuk. Został zaprojektowany, aby pokazać ducha świętowania marki i spełnić oczekiwania miejskich arcydzieł eleganckich zegarków.

   Niezależnie od tego, czy jest to seria spotkań, czy seria Crichton, zegarki Baume & Mercier zawsze towarzyszą noszącemu przez wspaniałe chwile życia poprzez wyjątkowe dzieła zegarków. Piękne wesela, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, osobiste osiągnięcia … niezliczone akcenty zostały skondensowane i przyspieszone na podstawie świadectwa sławnych szwajcarskich gwiazd marki zegarków i stały się najcenniejszymi poruszającymi wspomnieniami.