Łatwo Uchwycić Puls Czasu Iwc Portofino Automatyczny Zegarek Na Dzień I Noc

29 września 2014 r. Azjatyckie targi zegarków „Zegarki i cuda”, coroczne wydarzenie branży zegarków wysokiej klasy, zostanie uroczyście otwarte w centrum kongresowo-wystawienniczym w Hongkongu. Na czterodniowej wystawie nowe zegarki najlepszych światowych marek zegarmistrzowskich po raz kolejny zgromadziły się w Xiangjiang, tworząc wyjątkową ucztę artystyczną. Będąc znaną szwajcarską marką zegarków, IWC po raz kolejny stała się przedmiotem wystawy. Na tej niespotykanej wystawie zegarków wielkiej marki IWC ponownie „naparło świeżą krwią” z serii Portofino. Następny zegarek to nowa marka wprowadzona przez IWC Automatyczny zegarek z serii Portofino jest wyświetlany w dzień iw nocy. Zdjęcia są robione przez reporterów przed domem strażniczym. Śledź nas, aby cieszyć się najnowszymi pracami IWC.

  Nowy automatyczny zegarek na dzień i na noc Portofino jest dostępny w kolorze różowego złota i stali nierdzewnej 18 K. Obudowa tego zegarka wykonana jest z różowego złota 18 K. Obudowa jest wyjątkowo inkrustowana. Diamenty nadają zegarkowi szlachetny i luksusowy charakter.

   Powyższe zdjęcia pokazują modele tej serii ze stali nierdzewnej. Tarcza zegarka wykonana jest z cennej masy perłowej. Projektant zegarka umiejętnie łączy luksus diamentu i masy perłowej z nowoczesnym i eleganckim stylem. Sprawia, że ​​zegarek ma wysoką wydajność, ale ma również doskonały wygląd.

  Ten automatyczny zegarek z wyświetlaczem dziennym i nocnym z serii IWC Portofino ma wyświetlacz drugiej strefy czasowej oraz 24-godzinną funkcję wyświetlania dziennego i nocnego, która może pomóc osobom często podróżującym w interesach, turystom spacerującym po drodze oraz modnym ludziom, którzy pozostają w życiu nocnym, aby łatwo zrozumieć czas. Puls.

 Pasek zegarka jest dość modny. Wykonany jest z wielobarwnej skóry krokodyla, a dopełnił go znany włoski producent obuwia Santoni, który nie tylko zapewnia doskonały nowoczesny design, ale także odzwierciedla innowacyjny duch IWC.
Podsumowanie: Jako wpływowa marka zegarków, IWC po raz kolejny sprawiło, że spojrzeliśmy na nią na tej wystawie. Aby uzyskać więcej informacji na temat IWC na targach zegarków w Hongkongu w 2014 r., Proszę nadal zwracać uwagę na nasze późniejsze raporty.