Jaquet Droz, Początek Nowego Roku, Posiadający Wieczność

Wciąż pamiętam jako dziecko, nowy rok musi zapisywać nowe cele uczenia się i życia na papierze. Ten nawyk jest nadal utrzymywany przez wiele osób jako dorosły, jako zachęta do wykorzystania czasu. Chociaż czas jest pusty, każdy może czuć, że znika w dzień iw nocy, wzywając wszystkich do pójścia naprzód non-stop. W 2018 roku nadchodzi czas w potoku torrentów.

   Plan dnia leży rano, a plan roku wiosną. Na początku nowego roku, jak uchwycić czas i utrzymać wieczny brelok – Jaquet Droz udzielił odpowiedzi. W 2018 roku Jacques de Lo przedstawia datę GrandeSecondeQuantieme, przenosząc pierwszy list nowego roku do posłańca czasu i chwytając wieczny sekret przesuwając ręce.
   Od dłuższego czasu duża seria sekund Jacquesa Dro symbolizuje doskonałość i równowagę, i jest nieustannie interpretowana, aby nadążyć za potrzebami i oczekiwaniami czasów. Duża wskazówka sekundowa z datownikiem oparta jest na klasycznej dużej wskazówce sekundowej z datownikiem, która emanuje ponadczasową elegancją. O godzinie 6 na tarczy znajduje się analogowy wyświetlacz daty, a data skondensowała się w widoczne szczegóły. Zegarek GrandeSecondeQuantiemeIvoryEnamel z dużą datą z kości słoniowej i dużym emaliowanym wyświetlaczem daty jest prosty i ponadczasowy, co wyjaśnia istotę piękna czasów. Tarcza GrandFeu, w której marka jest dobra, po raz kolejny przedstawia znakomite kunszt Jacquesa Droe, przenosząc klasyczne historie do oglądania miłośników z eleganckimi kolorami i materiałami.

   Jeśli duża emalia ognista w kolorze kości słoniowej jest pełna klasycznego znaczenia, to czarno-srebrna tarcza jest jeszcze bardziej nowoczesna. Zegarek GrandeSecondeQuantiemeBlackTech z czarną technologią i datą pokazuje spokojny nastrój nocy Idealne dopasowanie do koperty ze stali nierdzewnej to niska tekstura odnoszącego sukcesy sportowca. Srebrny zegarek z drugiej ręki grande (GrandeSecondeQuantiemeSilver) podkreśla temperament złotego wieku za pomocą posrebrzanej opalowej tarczy, z subtelnym połyskiem, który dodaje szlachetnego luksusu całości i chwyta duszę w cichym miejscu.

   W 2017 roku seria zegarków Jacquesa Dro z dużymi sekundami dodała dwie nowe upstarts-antracytową satynową datę dużą sekundę (GrandeSecondeQuantiemeSatynowy szczotkowany antracyt) i szarą satynową datę słoneczną duże sekundy GrandeSecondeQuantiemeSatin-brushedGrey). Satynowe tarcze sunburst są eleganckie i piękne, subtelne, a jednocześnie wysokiej jakości, a lukier na wyświetlaczu daty ciasta sprawia, że ​​przyciągają uwagę wszystkich po uruchomieniu.

   Nowy Rok jest zawsze pełen nadziei, podobnie jak Jacques Dro. Jako zapominający o czasie Jacques de Loire nadal dąży do jakości i ma pomysłowość w 2018 roku, eksplorując czas z tobą i trzymając wieczność w ręku.