Czas Jest Spokojny I Piękny, Gp Girard Perregaux Poświęca Nowe Dzieło Serii Cat’s Eye

Od czasów starożytnych kwiaty budziły obfite emocje ludzi, a zegarki Girard-Perregaux sprzyjały temu darowi natury. Dla marki zegarmistrzostwo jest również nośnikiem języka emocjonalnego .

   Tym razem GP Girard-Perregaux dodał dwa nowe produkty do swojej serii Cat’sEye, zaprojektowanej specjalnie dla kobiet, wyposażonej w złożone funkcje wyświetlania dziennego i nocnego, która jest genialna i delikatna. Lotos kwitnie samotnie o świcie, a jaśmin arabski kwitnie wraz z zapadnięciem nocy, odwzajemniając się i stosując swój unikalny rytm – piękny i fascynujący.

Kwieciste ogrody są tak drogie jak czas

   Niezależnie od tego, czy jest to samotny program, taki jak kwiat lotosu, czy klaster kwiatów, taki jak jaśmin, kwiaty są synonimem wiecznej „delikatności”. Jednak oprócz oczywistej czułości symbolizują także niezwykłe i charakterystyczne znaczenia: czysty kwiat lotosu, który „ssie bez błota”, świeży jaśmin, który „jedna roślina może palić jeden pokój”.

   Obudowa zegarków z serii GP Girard Perregaux Cat’s Eye jest idealnym nośnikiem dla tych dwóch specjalnie wybranych kwiatów. Owalny kształt, harmonijne proporcje, eleganckie dopasowanie do nadgarstka, a także delikatne zaczepy i zakrzywione lusterka sprawiają, że zegarek jest wygodniejszy w noszeniu.

   Zegarek Cat’sEye Lotus Girarda Perregaux ma tarczę z masy perłowej z wzorem siatki na krawędziach. Ten projekt sprawia, że ​​serce polerowanej zegarków masy perłowej świeci jeszcze bardziej, stając się jednym z zasłużonych punktów centralnych. Krzywa masy perłowej reprezentująca horyzont jest lekko zaakcentowana, co nadaje głębokie wrażenie trójwymiarowości eleganckiemu wzornictwu. Ukrywa wskaźnik, który jest również wykonany z masy perłowej, a jego czubek jest ozdobiony kwiatem lotosu wygrawerowanym przez ręcznie wykonanego rzemieślnika.

   Arabski jaśmin w kształcie gwiazdy kwitnie w ciepłą noc, a słodki zapach wydaje się wyskakiwać z tarczy – mówi się, że kiedy Kleopatra poszła spotkać się z Cezarem Wielkim, jej żagle były przemoczone Zapach kwiatowy. Jaśmin wykonany z masy perłowej jest również grawerowany i ręcznie malowany, z tym wyjątkiem, że kwitnie na tle awenturynowego nocnego nieba. Wewnętrzna ramka otaczająca płytkę awenturynu lekko wystaje o godzinie 3 i 6, aby to ciemnoniebieskie niebo usiane złotym światłem gwiazd było bardziej olśniewające. Ramka jest inkrustowana diamentami o różnych rozmiarach, co podkreśla owalny kształt etui, nadając Cat’sEye kultową kobiecość.

Czas płynie spokojnie

   Girard Perregaux tworzy unikalną koncepcję dla tych dwóch zegarków jubilerskich, bynajmniej nie przypomina zegarków „metronomowych”, ale mechanicznie bije nasz ruchliwy rytm życia. Tym razem GP Girard Perregaux dodał funkcję astronomii z wyświetlaczem dziennym i nocnym, zawsze nalegając na integrację unikalnego oryginalnego projektu i praktycznych funkcji zegara.

   Lotos i jasny księżyc występują naprzemiennie; Jasmine kwitnie w zachodzącym słońcu, a nowa seria kocich oczu Gir’s-Perregaux Cat’s Eye tworzy spokojny i pokojowy obraz. Jeśli chodzi o czas projektowania nowego zegarka Cat’sEye Lotus i zegarka Cat’sEye ArabiaJasmin, marka została usunięta i ustawione są tylko podstawowe funkcje, w tym godziny, minuty oraz wyświetlanie dnia i nocy. Podsumowując, ta wyjątkowa, złożona funkcja stworzona przez GP Girarda Perregaux ma w istocie zasadnicze znaczenie czasu: musimy pielęgnować te rzadkie chwile, aby doświadczać, medytować, leczyć się i cieszyć się czasem zamiast Nalegany przez czas.

   Funkcja wyświetlania w dzień iw nocy w zegarku Girard Perregaux Cat’sEye Lotus i Cat’sEye ArabianJasmin jest zgodna z prostą koncepcją projektową, bez osobnej regulacji, wystarczy działać przez koronę jak kwitnący kwiat , Wskazówki godzinowe i minutowe mogą być synchronizowane.

Piękno witalności jest jak kwiaty

   Dzięki zegarkom Cat’sEye Lotus i zegarom Cat’sEye ArabiaJasmin Girard-Perregaux tworzy oszałamiające obrazy czasu i buduje owocny dialog między technologią a estetyką. Te dwa precyzyjne zegarki są wyposażone w samozwijający się mechanizm GP03300, opracowany, zaprojektowany i wyprodukowany przez zegarmistrzów i producentów zegarków GP Girard-Perregaux.

   Różowozłoty styl jest również wykonany z różowozłotego automatycznego mechanizmu oscylacyjnego z delikatnym procesem drążenia, ozdobionym tym samym kwiatowym wzorem co wyświetlacz dzienny i nocny, ale nie wpływa to na dokładność zegarka. Przeplatane płatki są naprzemiennie polerowane i powlekane, podczas gdy mechaniczny ruch złożony z 218 części i jego wyjątkowy ręcznie robiony proces zegarmistrzowski nie zostały w tym czasie zablokowane przez światło – fale w Genewie, kropki perły i fazki Przetwarzanie, niebieskie śruby stalowe i technologia grawerowania są bezbłędne. Oba nowe modele mają przezroczystą obudowę z tyłu, dzięki czemu użytkownik może w pełni docenić tradycyjną szwajcarską technologię zegarmistrzowską wewnątrz zegarka, wykwintną i wykwintną, wyjątkową.

   Girard Perregaux Cat’sEye Lotus zegarek z kopertą ze stali nierdzewnej i srebrnoszarym satynowym paskiem ze skóry cielęcej, a Girard Perregaux Cat’sEye Arabian Jasmin zegarek z kopertą w kolorze różowego złota i granatowym Skórzane paski ze skóry krokodyla odzwierciedlają nowoczesny styl mody.

Szczegóły techniczne
Cat’sEyeLotus
Model: 80488D11A701-HK7B
Cat’sEyeArabianJasmin
Model: 80488D52A401-CK4A
Sprawa
Materiał: stal nierdzewna lub różowe złoto, zestaw 62 diamentów o szlifie brylantowym (łącznie około 0,85 karata)
Rozmiar: 35,40 x 30,40 mm
Lustro stołowe: szafirowy kryształ przeciwodblaskowy
Tył obudowy: szafirowy kryształ z czterema śrubami
Tarcza: masa perłowa lub awenturyn z 365 diamentami o szlifie brylantowym (łącznie około 0,90 karata)
Wodoodporność: 30 metrów (3ATM)
Ruch
Model: GP03300-1062 / 1051, ruch mechaniczny z automatycznym uzwojeniem
Średnica: 25,60 mm (11½ Lenny)
Rezerwa chodu: co najmniej 46 godzin
Częstotliwość wibracji: 28 800 drgań / godzinę (4 Hz)
Funkcja: wyświetlanie godziny, minuty, dnia i nocy
Liczba klejnotów: 32
Pasek
Materiał: Srebrno-szary satynowy pasek ze skóry cielęcej lub niebieski pasek ze skóry krokodyla
Klamra: składana klamra ze stali nierdzewnej lub różowego złota